Spędź z jogą i uważnością pierwsze dni jesieni w miejscu, w którym kontakt z naturą jest na wyciągnięcie ręki.

Zapraszam na weekend z jogą i uważnością podczas, którego wspólnie popracujemy z ciałem i umysłem. W planach są poranne i wieczorne zajęcia jogi, warsztaty doskonalące praktykę uważności i współczucia oraz technikę wykonywania podstawowych pozycji w jodze.

Wyjazd przeznaczony jest zarówno dla osób praktykujących jogę oraz uważność, jak i stawiających pierwsze kroki na macie i nieposiadających doświadczenia w praktykach uważności. Dzięki niemu będzie można w spokoju zajrzeć w głąb siebie, wyciszyć umysł i ukoić ciało subtelnym ruchem zsynchronizowanym z oddechem. Ten wartościowy czas spędzimy w „Domu pod Sową” w otoczeniu natury, zwierząt, z lokalnym, wegetariańskim jedzeniem i ciszą wokół.

PROGRAM WYJAZDU
Poniżej orientacyjny plan wyjazdu (może ulec drobnym zmianom):

piątek 1. października
od 17.00: Przyjazd i zakwaterowanie
18.00: Medytacja i joga regeneracyjna
20.00: KOLACJA
21.00: Spotkanie organizacyjno-zapoznawcze

sobota 2. października
od 7.00: HERBATA, KAWA, WODA
7.00: Medytacja i joga (Vinyasa flow)
9.00: ŚNIADANIE
11.00: Warsztat: Uważność – jak być tu i teraz? Uważne współczucie w życiu codziennym
14.00: OBIAD
16.00: Warsztat: Joga – doskonalenie techniki podstawowych pozycji (1,5h)
18.00: KOLACJA
19.30: Uważność, ćwiczenia oddechowe i joga relaksacyjna

niedziela 3. października
od 7.00: HERBATA, KAWA, WODA
7.00: Medytacja i joga (Vinyasa flow)
9.00: ŚNIADANIE
10.30: Wycieczka – uważny spacer
14.00: OBIAD
15.30: Medytacja wdzięczności i podsumowanie
ok. 16.00: WYJAZD

PROWADZĄCE:

Ola:
Jestem certyfikowanym nauczycielem Vinyasa Yoga, edukatorem zdrowotnym i trenerem technik relaksacyjnych. Moją codzienność wypełnia profilaktyka zdrowotna, którą realizuję poprzez zajęcia ruchowe i edukację. Opowiadam o dobrych nawykach i lepszym życiu. Pomagam poznawać elementy kształtujące zdrowy styl życia, przekuwać je w nawyk i świadomie z nich korzystać, by po prostu czuć się lepiej. W swojej pracy czerpię inspirację z różnych systemów jogi i metod pracy z ciałem np. somayog, synchrogymnastics, metoda Feldenkraisa, prozdrowotny trening oporowy. Odkąd odkryłam wartość świadomego i zdrowego stylu życia, nieustannie zdobywam nową wiedzę oraz umiejętności. W zakresie własnego samopoczucia to Ty sam jesteś najlepszym ekspertem. Ja jestem specjalistą, który inspiruje i wskazuje dobry kierunek.

Karolina:
Jestem psychologiem, trenerem uważności oraz praktykiem ACT (Terapii Akceptacji i Zaangażowania). W swojej pracy wykorzystuję metody bliskie mojemu sercu, które mają silne oparcie w badaniach naukowych. Obecnie najwięcej czasu poświęcam na edukowanie się w zakresie terapii ACT oraz CFT (Terapia Skoncentrowana na Współczuciu). Pracuję z klientami w gabinecie oraz w formie online. Prowadzę kursy uważności oraz warsztaty grupowe. Posiadam certyfikat nauczyciela MBLC (Mindfulness Based Living Course), czyli Kurs życia opartego na zasadach uważności (więcej o kursie tutaj). Moja osobista, pogłębiona praktyka uważności, terapia oraz stosowanie tych narzędzi na co dzień, pozwala mi w pełni świadomie pracować z klientem, czerpiąc z własnych doświadczeń. Stale superwizuję swoją pracę (obecnie pracuję pod superwizją ACT-ową u Barbary Kossakowskiej, a uważnościowo w Mindfulness Association Polska) oraz poszerzam moje umiejętności i kompetencję biorąc udział w licznych kursach.

MIEJSCE:
„Dom pod Sową” (Nawojów Śląski) http://www.dompodsowa.pl/

DOJAZD

Dojazd we własnym zakresie. Możliwa wspólna podróż autami osobowymi z Głogowa oraz Brzegu Dolnego.

REZERWACJA
Rezerwacji można dokonać wpłacając 300 zł zaliczki lub całość kwoty na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: strefaukojenia@gmail.com lub biuro@soporte.pl.
Zaliczka podlega zwrotowi jedynie, jeżeli zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna przelewem do 27. września 2021 lub gotówką na miejscu pierwszego dnia wyjazdu.

Nazwa odbiorcy: Strefa Ukojenia Karolina Marek
Nr Konta odbiorcy: 33 1140 2004 0000 3502 8039 4126
tytułem: Weekend z jogą i medytacją, 1-3 października, [imię i nazwisko]

Uwaga! Oferujemy tylko 10 miejsc. Dostępne są pokoje 3 i 4 osobowe (różne ceny). O wyborze pokoju decyduje kolejność rezerwacji.

CENY

Cena obejmuje zajęcia, warsztaty, nocleg oraz wyżywienie (6 posiłków).
miejsce w pokoju 3-osobowym z własną łazienką – 690zł
miejsce w pokoju 4-osobowym z własną łazienką – 650zł