Materiały edukacyjne

Tworzę materiały edukacyjne w formie artykułów, poradników, infografik, plakatów, ulotek, prezentacji itp. Opracowuję plany treści edukacyjnych dostosowane do potrzeb zdrowotnych oraz preferencji grupy docelowej z uwzględnieniem zagrożeń występujących w danym środowisku. Pracowałam m.in. dla: KGHM Cuprum Sp. z o.o. Centrum Badawczo-Rozwojowe, KGHM Polska Miedź S.A., Burda Media Polska Sp. z o.o., Dolnośląska Federacja Sportu, Inevo Sp. z o.o., Green Port Team Sp. z o.o.. To na pewno nie koniec, bo ciągle się uczę i zbieram doświadczenie, by być na bieżąco.

Poradniki i artykuły

Najlepiej sprawdzą się przy szerszym omówieniu danego tematu. Ciekawa forma graficzna dodaje atrakcyjności przekazywanym informacjom i sprawia, że łatwiej jest je zapamiętać. Do wyboru wersja cyfrowa lub do druku. Dzięki temu zawsze będzie można wrócić do ciekawych treści.

Przykładowe realizacje

Infografiki

To graficzna forma przedstawienia złożonej wiedzy, informacji, danych, wskazówek, procesów itp. Integracja słów z obrazem ułatwia zrozumienie prezentowanych treści. Sprawdzą się zarówno jako osobny materiał edukacyjny, a także jako podsumowanie szerszego zakresu wiedzy.

Przykładowe realizacje

Plakaty i ulotki

Przesyt treści rodzi potrzebę zainteresowania odbiorcy obrazem. Plakat hasłowo przypomina i zwraca uwagę na ważny temat, uaktywniając przy tym wyobraźnię. Fizyczna forma ulotki pozwala na wejście w interakcję z odbiorcą. Zawarcie w niej atrakcyjnego elementu z praktycznym zastosowaniem, zmienia kawałek papieru w ciekawe źródło wiedzy.

Przykładowe realizacje

Bezpłatne materiały

Pobierz bezpłatnie materiały edukacyjne i dziel się sprawdzoną wiedzą z bliskimi.

SEN – JAK SPAĆ, Żeby się wyspać
Aktywność fizyczna w liczbach
Co składa się na zdrowy styl życia?
RELAKSACJA Po co? Dlaczego? Jak?